Edyta Popowska

edyta popowska

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

W 2014 r. z wyróżnieniem złożyłam egzamin radcowski, uzyskując uprawnienia radcy prawnego (nr wpisu WA-10722).

Od 2017 roku jestem stałym mediatorem sądowym wpisanym na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Płocku.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w urzędach, kancelariach prawnych i działach prawnych spółek, tak w kraju, jak i za granicą. Od 2014 r. świadczę – jako radca prawny – usługi dla jednostki samorządu terytorialnego, współpracuję z innymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także prowadzę kancelarię prawną w Płocku.

Specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, przed organami administracji.

Propaguję ideę mediacji. Jako mediator prowadzę na terenie miasta Płocka postępowania mediacyjne w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, w tym prawo spadkowe, prawo rodzinne.

 

Adam Piechowicz

adam piechowiczOdbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, którą ukończyłem zdanym egzaminem i wpisem na listę radców prawnych Izby Warszawskiej.

Posiadam ponad ośmioletnie doświadczenie w zawodzie, w tym pięcioletnie doświadczenie jako radca prawny.

Posługuję się biegle językiem angielskim, w tym w zakresie prawniczym i biznesowym.

Już na studiach odbyłem praktyki zawodowe zdobywając niezbędne doświadczenie, które rozwijam do tej pory reprezentując interesy moich Klientów.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, w tym w prawie zobowiązań oraz prawie spadkowym, prowadzę sprawy związane z nieruchomościami, sprawy o odszkodowania, czy podział majątku, wspieram zarówno dłużników jak i wierzycieli, chroniąc przysługujące im prawa, pomagam podmiotom gospodarczym w sprawach handlowych, w tym w sprawach o zapłatę oraz sprawach związanych z szeroko pojętym prawem spółek handlowych, sporządzając lub opiniując umowy, uchwały, procedury oraz inne dokumenty korporacyjne. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, negocjacji oraz sesji mediacyjnych.

Moi Klienci cenią moją pracę za umiejętność wyszukiwania trafnych oraz niestandardowych rozwiązań. Z determinacją staję w interesie osób, które reprezentuje i z najwyższą starannością podchodzę do każdej sprawy.