o kancelarii

Od kilku lat z sukcesem tworzymy Kancelarię,w której każdy z nas jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Do Kancelarii założonej przez radcę prawnego Edytę Popowską dołączył mec. Adam Piechowicz, by stworzyć zespół, który łączy pasja do prawa i zaangażowanie w służeniu tym, którzy poszukują ochrony prawnej.

Zapewniamy świadczenie usług prawnych i mediacyjnych w poszanowaniu najwyższych norm etycznych, dyskrecji i profesjonalnego charakteru naszego zawodu. Działamy sprawnie, słuchamy i słyszymy Klientów, ich potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy elastyczni i kompleksowo traktujemy powierzone nam sprawy. Nierzadko zwracamy uwagę na aspekty pozaprawne, np. możliwe ryzyka, skutki pozaprawne naszych decyzji.

Stawiamy na regularny kontakt z Klientem, dlatego przed złożeniem pisma w sądzie Klient ma możliwość zapoznania się z jego treścią.

Nasz priorytet to zapewnienie Klientom rzetelnego zabezpieczenia ich interesów prawnych, regularnego informowania o postępach w prowadzonych sprawach oraz poszanowania ich praw i wolności.

Współpracujemy z innymi radcami prawnymi i adwokatami, a ponadto nasze działania wspierają w razie potrzeby doradca podatkowy, notariusz, komornik, a nawet księgowi i tłumacze. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę prawną uwzględniającą zrozumienie indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Przeważająca część dotychczas prowadzonych przez Kancelarię spraw obejmuje sprawy rodzinne, takie jak sprawy o rozwód, o podział majątku dorobkowego i o alimenty, oraz sprawy spadkowe, na przykład o zachowek, dział spadku. Z racji rozwoju Kancelarii, nasza oferta obejmuje aktualnie sprawy z zakresu prawa gospodarczego, umów, obsługi spółek i windykacji.